| Krixxus a întrebat:

Ok people...
ma lamureste si pe mine cineva care e treaba cu "numele" asta de l-am tot vazut in ultima vreme pe facebook....Awwwr
care e treaba cu el, personal mi se pare o mare prostie :|

Răspuns Câştigător
| BlackCat01 a răspuns:

Dude, credeam ca sunt singura care nu are o părere buna despre "awwr" laughing pai, personal, cred ca li se pare mult mai sexy daca in loc de ex: Mihaela, sa fii: Awwr Miha..sau Awwr Myh@ laughing posibil ca esti vazut altfel daca ai numele Awwr, sau poate le e rusine cu numele lor, poate au un nume gen: Budescu sau mai stiu eu laughing. Doar astea ar fi motivele, altele nu gasesc.

| Krixxus explică (pentru BlackCat01):

Nu, nu esti singura...sexy nu are cum sa fie, deci ramane varianta ca le e rusine cu numele lor

| BlackCat01 a răspuns (pentru Krixxus):

Merci de funda, nu ma asteptam. voiam sa te fac sa razi. Daca mi-am atins scopul atunci e mai important decat o fundawinking O seara frumoasa!

| Krixxus explică (pentru BlackCat01):

Da, ai reusit sa ma faci sa rad happy mersi