| Sabiina a întrebat:

In primul rand LA MULTI ANI tuturor, un an plin de sanatate, bucurii si impliniri. As vrea sa va cer parerea. Maine merg la bunici unde nu am net si vreau sa imi pun niste jocuri, dar laptopu` imi merge greu, adica daca vreau sa imi downloadez un joc mi se incarca foarte foarte greu. Imi mai luam jocuri de pe bigfish, puteam sa joc o ora cate un joc, dar acum cand se termina downloadarea ma intreaba daca permit jocului sa faca setari la calculator. Si mi`e frica sa dau da, ma gandesc ca poate fi un virus sau ceva. Ce imi recomandati sa fac? Multumesc mult!

1 răspuns:
| HaXo24 a răspuns:

Nu cred ca are virus.Si eu am crezut tot asa si m-a tinut windowsul 1 an facand asta. Funda? Te looooooooooog.