| CheetahQueen a întrebat:

Buna tuturor!:*In primul rand vreau sa va urez sarbatori fericite, si in al doilea rand vreau sa va intreb cum pot scapa de o fata care ma enerveaza si crede ca suntem cele mai bune prietene, se crede m-ai desteapta de cat mine, crede ca se imbraca ca mine si are 5 iubiti desi are numai 11 ani! Vreau sa scap de ea deoarece e fff fitoasa, iar eu urasc fitosii! VReau si eu o sugestie fundahappy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna Elenutza!
In primul rand, tu trebuie sa-i fi facut ceva de crede ca sunteti asa bune prietene. Ia-o odata, si explica-i frumos si civilizat ca tu nu o vrei pe ea ca prietena. Uite si o formulare daca te ajuta:
"auzi, stiu ca tu consideri ca noi suntem prietene, dar eu nu consider tot asta. Sunt sigura ca vei reusii sa iti gasesti si alte fete cu care sa te intelegi". Fi diplomata! Cu insultele nu ajungi nicaieri.
O zi buna si sper sa iti fi fost de folos!

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Spune`i in fata ceea ce simti si daca nu se inatmpla nimic si tot asa face ignor`o, pana la urma se va plictisi sa se tina dupa tinehappy

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Du`te si spune`i in fata ce ne-ai spus aici. ceva gen"Auzi.stii ceva.ia mai lasa`ma in pace.nu vezi ce fitoasa esti? Du`te la prietenele tale fitoase si lasa`ma pe mine ca eu nu te suport"
Gasesti tu ceva. daca nu ai curaj sa ii zici asta in fata zii prin biletelehee hee:*

Răspuns utilizator avertizat
| MikeAlexis a răspuns:

Fi indiferanta.

| alinutz33311 a răspuns:

Foarte simplu : pleca ma *** ma enervezi rau am alte prietene...

| miqaela a răspuns:

Ii spui simplu, clar si lamurit ca nu mai vrei sa ccomunici cu ea si gta.(ce mare lucru.((Ssarbatori fericite si tie!