| sergiustephan a întrebat:

Salut TPU! In Saptamana Altfel vrem sa vedem un film cu clasa in ora de romana.Dar nu stiu ce film sa aleg; mi-as dori orice in afara de dragoste si groza (pentru. ca nu ne lasa ).
Ma puteti ajuta va rog? Dau FUNDA!

P.S. poate unu care a fost premiat la Oscarul de anul acesta.

Răspuns Câştigător
| REDNEK a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la
-un film amuzant, de exemplu:Asterix and Obelix God Save Britannia (2012),Taxi 1,2, 3,4, Ice Age,Madagascar
-un film sf,de exemplu:John Carter,Transformers,The Avanger
-un film de actiune,de exemplu:Fast and Furious,Triple x,Transporter,The Expendables,Death Race,Never Back Down, Crank, Interview With a Hitman, The Mechanic, Killer Elite.

3 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Puteti sa va uitati la o comedie, sau un film SF care stii ca ti-a placut si vrei sa il vezi si cu prietrenii.
Eu ti-as recomanda Avatar, Asterix si Obelix, Hobitul, sunt multe filme daca stai sa te gandesti.
Vizionare placuta!

| andra1223 a răspuns:

Iti recomand o comedie cu Eddie Murphy, "Doctor Dolittle". Uite aici un trailer http://www.youtube.com/watch?v=ozMmf9Yi7TM
PS. E foarte amuzanta!:))

| YakuzaM a răspuns:

Eu recomand High.School.2010....este foarte tare! are legatura cu viata de liceu daca sunteti la liceu si daca sunteti in generala veti vedea cum va fi!