| LarisaDragomir a întrebat:

In ultima vreme ma plictisesc de groaza. Spuneti si voi ce pot face.Un joc,o activitate draguta,ceva, orice...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Iesi in parc cu prietenii, la mall, la cinema, du-te la un restaurant, la un fast food ceva. Iti poti invita 1-2 prieteni acasa sa discutati, sa ascutlati muzica, sa va jucati diferite joculete pe pc sau cu carti de joc, sah sau sa va uitati la film. Te poti juca jocuri online gen: counter, league of legends, metin2 si multe altele sau stai pe TPU si ajuta oamenii.