| Robert17x a întrebat:

In viitor o sa vreau sa vizitez Padurea Hoia Baciu. Credeti ca o sa gasesc ceva acolo? Ca am tot auzit zvonuri despre locul acela si am inteles ca e cel mai bantuit loc din Europa.

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Zvonurile cresc audiența. Nu există nimic neobișnuit, este o pădure ca oricare alta. Nu există aceste "fantezii" pe care unii le-au descris drept "fantome, draci, strigoi, s-a.m.d". Treziți-vă la realitate și nu mai credeți în basme, nu există așa ceva. Trăim într-un univers cât se poate de real, nu trăim într-o poveste/film.
Oricine poate născoci și photoshopa (e prea banal) o fotografie făcută în Hoia Baciu.
Așa că, dacă te duci în Hoia Baciu cu scopul de-a "dezlega" un mister și de a-ți însuși cunoștințele despre posibilele "evenimente" relatate de alți fanatici, te duci degeaba.
Dacă te duci cu scopul de-a te relaxa (un grătar, un camping, un airsoft sau orice altceva din aceste categorii), du-te cu încredere.

| Robert17x explică (pentru GPA):

Pai la camping ma duc acolo, dar mi s-ar parea interesant sa dau de fantome si extraterestrii pe acolo happy

| GPA a răspuns (pentru Robert17x):

Nu există fantome! În universul acesta infinit și în continuă expansiune sunt 99, 9% șanse să mai existe și alte specii de viață, nu suntem singuri.

9 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

E pe dracu. E o padure, prietene, atat. Da, sunt din Cluj-Napoca, am fost de multe ori.
Cum Doamne iarta-ma sa credeti in fantome... in 2019.

| laSoledad a răspuns:

N-au gasit aia ce au fost cazati de kfc cu untold-ul si-o sa gasesti tu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o vei găsi pe elodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo is fantomele feteIor din Caracal happy

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Mergi mai repede poate o mai prinzi.
https://www.descopera.ro/......aci-taiati

Răspuns utilizator avertizat
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nici macar propriul creier nu ti-l vei gasi acolo...