| JetBlueJet a întrebat:

Ati vizitat vreodata padurea Hoia Baciu?

12 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am vizitat-o, dar tare mult as vrea sa merg acolo. Dar cel mai probabil nu as merge singur. Am auzit si vazut pe Youtube atat de multe chestii faine despre ea, incat chiar as vrea sa merg acolo, probabil m-as simti ca intr-un film de groaza.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, e așa de creepy. Dar ma gândesc sa merg cu cortul pe vineri 13. Te bagi?

| RainmakerX a răspuns (pentru justanotheruser99):

E chiar faina padurea happy
Mi-ar fi mai frica in padurea de langa mine... e plina de caini.

| JetBlueJet explică (pentru justanotheruser99):

Uuu :O Dadada
Vineri...13 O_o
Eh macar nu-s singura care moare

| justanotheruser99 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Dar de ce sa mori? Te alegi doar cu o trauma... poate laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Canino-fobie sau vagabono-canino-fobie?

| JetBlueJet explică (pentru justanotheruser99):

Cine stie ce se intampla...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nimic interesant... jucam Remi cu zombie, poate o tura de poker cu spiritele iar dupa poate un mic masacru, ceva de genul... laughing Glumesc.

| RainmakerX a răspuns (pentru justanotheruser99):

Varianta B laughing
Oricum... cu exceptia a 3 lucruri nu ma tem de nimic tongue *caini, rromi, ace *

Ar fi fain... luam o tabla ouija si facem concurs, cine e mancat primul castiga.

Ps: Pun pariu pe o alocatie ca ar castiga Blue laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mai multe ori. Pe YouTube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mi-ar placea sa o vizitez dar pe zi. laughing

| Cσcσ a răspuns:

Nu inca, dar vreau sa ajung acolo macar o data.