| PiratuTraficant a întrebat:

Intr-o zi cand am pornit pc-ul am observat ca pe orice program/joc as da dublu click apare o chestie gen Open With si eu trebuie sa dau la Browse sa caut prin pc programul/jocul respectiv, apoi sa il pun in acea lista.De atunci pornesc doar cu Run as administrator.Dar vrea sa stiu cum fac sa isi revina la normal.

1 răspuns:
| TPUajutor a răspuns:

Va trebui aca atunci cand pornesti PC-ul sa alegi ca cont de admin da ma rog nu pot sa-ti zica asa sigur deoarece nu stiu ce fel de windows ai. Ideia ar fi ca ai o adresa gresita a iconicei ce raspundee de joc sau program sau nu ai drepturi complete
Apropo ce sistem de operare ai?