| Mercurio10 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat cu pc-ul meu, dar de ieri cand vreau sa deschid ceva, orice program joc sau ceva imi zice prin ce sa il deschid(Open with)Am gasit mozilla, am dat browse si am dat pe mozilla. exe... Va rog ajutati-macrying Cum fac sa revina la normal?

Răspuns Câştigător
| PCDemon a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema!
Te ajut cu placere!

http://www.sevenforums.com/......lt_exe.reg

Apoi, il deschizi si o sa iti solicite confirmarea din partea ta, click "Yes".

| ILied a răspuns (pentru PCDemon):

Multumesc mult de tot!

2 răspunsuri:
| andrey7177 a răspuns:

Ai o optiune.mergi la start si la search scrie : system recovery. selectezi data si totul va deveni exact cum era la data selectata.
sper ca te-am ajutat
Fundita*:p