| OmulUmbrei a întrebat:

M-am cam plictisit si as vrea sa-mi recomandati niste jocuri tari pentru un PC cu : 4GB ram procesor INTEL 2.60GHz placa video NVIDIA 1GB. Hardul il am de 1000GB asa ca puteti sa-mi spuneti cat mai multe jocuri (deja am terminat seria call of duty 1-7 si medal of honor si toate jocurile spiderman si GTA 4, deci pe avestea nu le mai scrieti) dau FUNDA la cel care imi da cele mai multe jocuri si cele mai misto si voturi pentru restul care au raspuns.

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

La tine totu e bun doar viteza aia de la procesor.vezi pe eMAG procesoare bune la doar 200 lei

| abate a răspuns:

Nuh