| thebestking98 a întrebat:

M-am tot gandit si vara asta nu am ce sa fac. Aveti voi niste idei?

Răspuns Câştigător
| Jeyrey a răspuns:

Scrie sau citeste un roman, incerca niste filme/jocuri/muzica/feluri de mancare noi, Invata sa faci grafica: photoshop,abode after effects,flash, pivot, poti face filmulete pentru youtube, jurnale video, pur si simplu sa iesi pe afara, sunt multe de facut. Cunoaste persoane noi, apuca-te de un sport, multe multe happy

3 răspunsuri:
| Mariaa a răspuns:

Pai. poti sa te duci la tarahappy
sa iesi cu prietenii happy
sa stai, in zilele prea calduroase in casa si sa te joci.
sa te duci la piscina
sa faci niste bani, avand grija de animale sau facand treaba prin casa happy
succes:*

| FericituIndragostit a răspuns:

laughing
Punete in forma du-te pe la sala, alearga.Cunoaste mai multi omanei,du-te prin clubwinking. Gasesteti un hoby fa cea ce tie fricahappy.
Citeste, invata lucruri noi, cunoaste adevarta ta pesrsoana.Fa ce vrei.

| ScutauIuna a răspuns:

Pleacă la tabără, la mare, în excursii, la bunei, distreazăte cu pretenii...