| Lavinia7386 a întrebat:

m-ati putea ajuta cu niste statusuri mai deosebite? Cele mai frumoase primesc funda.

1 răspuns:
| SDana a răspuns:

Iata cateva care mi se par interesante

1. Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?
2. La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil.
3. Sunt un virus sexual al mobilelor, am patruns in tastele telefonului tau si chiar acum fac sex cu buricul degetului tau, iar tie iti place pentru ca zambesti.
4. Cele 4 minuni ale femeii: se uda fara sa intre in apa, sangereaza fara sa se taie, dau lapte fara sa pasca, si vorbesc fara sa fie intrebate.

5. Aseara te-am cautat. am vrut sa ma incalzesti, sa te simt aproape de pielea mea, unde ai fost. pijama afurisita?

mai poti intra si-ti alegi tu de pe http://www.chetuieste.ro/statusuri.html