| MaStErShOt a întrebat:

ma joc metin2 EMPIRE si azi cand am vrut sa intru pe caracterul de sura nu ma lasa. Adica ma loghez, se conecteaza dar cand aleg caracterul si intru in joc ma deconecteaza. Ce pot sa fac sa ma joc in continuare? Va rog fara chestii de genu : metin2 e naspa, numai cocalari joaca si alte din astea. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MaStErShOt explică:

Hai sa iti zic ceva Robottel: astept de 3 zile si nu se repara. Deci nu cred ca varianta ta merge.

| Robottel a răspuns:

Salut! Trbuie sa astepti este 100% bug login mi se intampla si mie cand jucam... dar daca astepti o zi maxim poate chiar o ora sigur va fi gata big grin empire este un server bun dar login bugu nu prea se rezolva deci asteapta si sigur o sa meargawinking! bafta la crescut!