| MonikGeo a întrebat:

ma pricep la desen si un prieten mi-a propus sa-l desenez pe Mihai Eminescu.Pai am incercat, dar nu iese perfect.Mi-e frica sa nu rada de el..Sau sa il arat? Plzz, dau funda happy.

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa il arati, pun pariu ca esti talentat, nu are cum sa rada de el digur ti-a iesit

| dani2404 a răspuns:

Hai ma, serios, asta-i baiu' tau? Evident ca sa il arati, daca te pricepi la desen, de ce ti-e frica sa iti arati desenele?

| Miruffer a răspuns:

Și ce dacă râde de el? Crapă pământul?
Arată-i, dacă-i prietenul tău oricum n-ar trebui să râdă.