| PattyC a întrebat:

mai sunt doar 2 saptamani de vacanta si as vrea sa le petrec, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Iesi cu prietenii prin oras si distreaza.te la maxim cu ei, da o petrecere in pijamale si invita cateva fete pe la tine, iesi la plimbare sau mergi cu prieteni/parintii pe undeva pe la bazin o sa va distrati acolo, profitati de ultimele zile calduroasehappy

10 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

My expert, cheamati prietenele si stabileste sa va duceti: la shoping, sa stati acasa la itne ori o plimbare prin oras, distreazate si nu te gandi cai ncepe scoala, ori tu cu cea mai buna prietena a ta sa iesiti si sa va jucati daca sunteti mici de ani cu niste jucari ori in fata blocului, daca sunteti mari mergeti prin oras cum ti-am mai zis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dormi.

| Blink182 a răspuns:

Pai ai putea da o petrecere. dupa petrecere a 2-a zi sa mergi intr-o padure si sa strigi tare ce vrei si dupa aia te trantesti pe iarba laughing mai fumezi ceva. daca nu fumezi. apucate (glumesc)
Sunt atatea lucruri de facut..eu mai nou incerc sa dovedesc ca nimic nu e imposibil deci ..eu caut lucruri imposibile fara rezolvare si le rezolvwinking fa si tu ce prostii iti trec prin cap.
Funda?

| Dennysuka a răspuns:

Mergi la strand cu prietenii

| Mihaii24 a răspuns:

Iesi pe afara cu prieteni! Daca e cald... fugi la strand cu ei, du-te la terasa, pizza, Mc Donalds. thinking La mall, cumparati-va haine amuzante.thinking

| Tristam a răspuns:

Auzi eu cred ca ar fi mai bine sa joci unjoc pe calculator/iesi prin oras/urmareste niste seriale de preferat anime-uri pentru ca eu m-am uitat la anime-uri si am inceput sa plang si eram mai fericit happy a trecut foarte repede vara urmarind anime-uri/deseneaza/du-te pe un deal la apus stai singur/a sau iesi la un suc happy /joacate carti/ citeste reviste/stai in pat pe bezna noaptea/sau ziua singur acasa in liniste happy / asculta muzica sper ca ti-am fost de ajutor scuze daca am mentionat de 2 ori acelasi lucru happy

| gabryelm3 a răspuns:

Stai la calculator.

| PattyC explică (pentru Tristam):

Imi poti da animeurile la care te-ai uitat si tu?

| Tristam a răspuns (pentru PattyC):

Desigur Clannad/Clannad after story/mirai nikky/high school of the dead/school days /high school dxd cam astea le stiu de fapt mi le amintesc totusi nu uita daca teintereseazale cauta si tu ro sub happy

| PattyC explică (pentru Tristam):

Mersi :*