| Gizi a întrebat:

Cum as putea sa imi petrec ultimele zile din vacanta de iarna?

8 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Distreaza-te cat mai poti!

| misu2315 a răspuns:

Pai deoarece nu este zapada afara, ai putea sa iti chemi prietenii sa jucati un monopoly, remi sau un poker

| Iulian03 a răspuns:

Cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citind cărţi.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmi123 a răspuns:

Iesi pe afara la calc dar trebuie sa inveti si un pic

| KiaraDobres a răspuns:

Hey, ai putea sa faci o petrecere cu prietenii apropiati sa vedeti un film de groaza [drag me to hell (ex.) sau ce vrei tu]... zile sa aduca fiecare cate ceva: cipsuri, popcorn, pizza...si jucati ceva distractiv : sticluta adevar sau provocarewinking. eu asa fac happy