| anonim_4396 a întrebat:

Mama nu ma lasa sa ies cu skateboardul afara! spuneti-mi ce sa-i zic ca s-o conving... ca ea zice ca o sa ma lase la 16 ani (am 11 ani )! Funda la cea mai buna pacaleala laughing)

7 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Mama ta e cam ciudata... de ce nu te lasa? eu am skate si de la 9 ani ma dadeam pe afara sis fata (adica de cand mi lo luat). pai ascunde undeva skate-ul (in fata casei sau in scara blocului) si apoi cand iesi afara ia-l. mai sunt multe metode, dar intreab-o pe maicata mai intai cu ce motive iti interzice astawinking.
baftabig grin

| NOinformation a răspuns:

Zi ca esti copil... trebuie' neaparat sa stii sa cazi! Sa inveti lucruri noi!

| Krauser a răspuns:

Wow eu am 12 ani si ma dau de 4 ani si un pic cu placa... Spune-i si tu ca de acum inveti mai bine, inveti sati ti echilibrul mai bine...P.S.Dar dc nu te lasalaughing?

| Sinitar a răspuns:

Pentru ca esti mik eu am 14 ani si am skaetu de 2 saptamani si dau deja scheme calumea dar daca nu sunt atent cad de ma ia mama naibii si nu doar eu multi patim asa stai cuminte cu ala ca nu ii de gluma

| Seby52 a răspuns:

Multumesc de raspunsuri, pai mama nu ma lasa ca nu vrea ca zice ca: Nuuu, tu faci scheme tampite si iti rupi naibii capu! laughing asa face cred ca intr-o serie am tampito cu asta si tot nu ma lasa laughing... si vreau sa ma dau cu el afara crying( nu numai in parc cu tata ca ma fac dracu de ras

| RoxanaR a răspuns:

Pai.spune-i ca daca e sa cazi, cazi si acum la 11 ani si la 16 ani.si acum ca esti mai mic inveti mai repede.si poate la 16 ani nu vei mai fi atras de skate.

| DannyEmo a răspuns:

Spune ca deac l-ai cumparat ca sa te dai eu cand m-am dat prima data pe skateboard aveam doar 10 ani si acum am 13 ani si sunt fata si mama m-a lasat pai zi ce nu patesti nimica zi cum te lasa cu bicicela rolele trotineta etc zi asa sa te alse si cu skateboardul ca nu patesti nimica cum nu ai patitnimica cu celelalte asa nu o sa patesti nimica nici cu skateboardul ( scuz daca am mai grejit cand am scris ) pa kiss sper ca taim fost de ajutor