| roxyana03 a întrebat:

Buna sad am 15 ani iar mama mea nu ma lasa pe afara, sad vreau sa ies si eu cu prieteni ca orice persoana, dar nu ma lasa, cum sa o conving sa ma lase?crying

3 răspunsuri:
| Muresan_6009 a răspuns:

Deci nu pot sa cred ca la 15 ani inca faci tot ce zice mama ta.incearca sa mai iesi din "vorba ei", doar esti adolescenta.ai o mama impunatoare exact ca mama mea.si eu am trecut prin asta,tot ce poti sa faci e sa auzi cu o ureche si sa iti iasa pe cealalta, fii mai rebela, fa si ce vrei tu nu doar ce vrea mama ta.big grin succes.

| mariajohanna a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie de miscare ca orice om si iesi cu bicicleta sau cu rolele cu prietenii...big grin, ca vrei sa te relaxezi, ca vrei sa te aerisesti si vrei sa-ti oxigenezi mintea ca ai facut toata ziua teme si ai invatat(e si asta o varianta, dar chiar trebuie sa-ti faci temele ca sa fie credibil big grin ) ceva de genu asta big grin Bafta!

| roxyana03 explică:

Ziua ma lasa sa fac ce vreau/... dar seara nusad... nu da voie afarasad