| blacke a întrebat:

SALUT TPU! Mdea, am o problema mare/mica! Imi place de o fata, dar fata aia ii indragostita de cel mai bun prieten al meu. fata aceea fuge dupa mine ma prinde de sfarcuri etc. eu am ochii verzi el ii are albastri eu am parul blond deschis el e blond inchis. el are pistrui eu n-am. jucam adevar sau provocare si eram langa ea si ea spuse "de ce stau langa tine?" eu : "nu stiu" si dupa ââââu. dupa am mers in fata si am provocat-o sa-l pupe pe gura si n-a vrut el invata raaaaaau, ea bine. si eu invat chiar foarte bine. eu am mai multe lucruri in comun cu ea decat are el.

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Dupa felul in care ai formulat "intrebarea" imi dau seama ca ai probabil 10 ani. Ar trebui sa te orientezi spre alte lucruri si sa lasi iubirea pentru mai incolo, cand o sa aiba sens.
Dar ca sfat pentru viitor, sa nu alegi niciodata o femeie in dauna prietenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si, care-i baiul? care e intrebarea blackul moshului?

| andrey663 a răspuns:

Cati ani ai?! 12?