| seherezad a întrebat:

am si eu o intrebare. in curand vine iarna, ce culoare da mai bine? blond mai inchis sau ciocolatiu? tin sa spun ca am tenul mai deschis si ochii albastri.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca ai tenul deschis si ochi albastri clar ti se potriveste blond!
dar sunt foarte multe bancuri cu blonde, asa ca mai bine fa-l ciocolatiu!
pa-pa!love struck

| Christina a răspuns:

Blond! Sunt frumoase blondele cu ochii albastri si verzibatting eyelashes

| skinnylove a răspuns:

Ciocolatiu love struck
o sa iti scoata in evidenta ochii si tenul deschis. nu vei regretawinking

| maya_1225 a răspuns:

Brunet