| Desh a întrebat:

Salut TPU! Merită să văd documentarul Secrete la zoo:Tâmpa de pe National Geographic Wild?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merită daca iti place sa vezi asa ceva.
Ce intrebare ciudata!

| sierra1 a răspuns:

Dacă e pe interesul tău, merită!

Apropo, cum de n-ai intrebat dacă "se_merită" - că așa e la modă p-aici?

| johnnny123 a răspuns:

În primul rând, este "Tampa", nu "Tâmpa".

Se referă la grădina zoologică din orașul Tampa (Florida, SUA), nu la grădina zoologică de pe Tâmpa (Brașov) care nu există.

În al doilea rând, numai tu știi dacă ceva "merită" sau nu pentru tine. Dacă ai ceva mai productiv de făcut cu timpul ăla, atunci nu merită să-l pierzi cu un documentar. Dacă nu ai nimic de făcut cu timpul ăla, atunci merită.

| Desh explică (pentru johnnny123):

Autocorectorul a fost de vină

| gabicoo a răspuns:

Nu mă! Rămâi la tik tok!