| Power007 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la skype si cand mi s-a trimis o parola de email, am acesat linkul respectiv si nu aparea setarile necasare pentru a-mi schimba parola. Ce este de facut?
NB: nu as vrea sa-mi creez alt cont de skype. Ms.anticipat.

2 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Mai incearca odata! Trebuie sa mearga

| Prk_Radda_1993 a răspuns:

Https://login.skype.com/account/login-form Intra aici si sub password e scris ''forgotten your password?''. dai click acolo. si o sa te puna sa iti adaugi in spatiul acela id... vei primi o parola noua pe maiul tau... Bftwinking