| 0746684102 a întrebat:

Salut.
Am facut un cont my electrica prin mai 2020 si am uitat emailul de la el si parola, le-am trimis un email cred ca luni si nici acum n-au raspuns, ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ai trimis e-mail la ei daca l-ai uitat? Nu inteleg eu sau nu stii sa explici?

| relian a răspuns:

Ai uitat emailul, dar acum leai trimis email sa intrebi ce poti face, mda e bun si asa rau.
Daca spui ca nu mai stii email, cum ai trimis alora email? Hai ai uitat parola la contul electrica, dar email odata ce spui ca acu ai trimis alora mesaj, inseamna ca stii.

Daca stii email, dar nu mai stii parola, banui ca au aia acolo si chestia aia, daca ai uitat parola, sa apesi acolo ceva, ori sa cauti unde scrie "am uitat aprola" apesi acolo, si urmezi pasii, pentru a pune o noua parola.

Tu la aia ai trecut emailul tau, nu atl vecinului, cand ai facut cont, asa ca emailul trebuie sa il stii, cel putin din ce ai spus in intrebare.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa îți faci un alt cont, eventual cu o alta adresa de mail, nu se supără nimeni.

| MadalinDragos a răspuns:

Salut. Am pățit si eu. Am fost la ei cu contractul si buletinul (daca vontractul e pe numele tau), m-au cautat in sistem si mi-au spus email-ul pe care il am in sistem. Dupa ce ai email-ul, la logare, folosesti opriunea AM UITAT PAROLA, si iti va fi trimis un link pentru resetarea ei. Atat de simplu. Bafta