| F4T4L a întrebat:

Niste copii ma tot bat.Nu imi spuneti cum sa lovesc sa ii rup sau lovituri mortale ori un site de unde pot invata cum sa le dau lovituri tari?

7 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Esti fatal happy
..eu sunt de parere totusi ca cel mai bine este sa eviti lupta, daca nu se poate. loveste scurt la oute nu lasa semne este foarte eficace si descurajeaza melteanul prost crescut in actiunile sale.

| Dariusuu a răspuns:

Sunt sigur ca tatal tau poate rezolva problema.

De ce sa-i bati cand data viitoare te pot prinde singur?

ps. Evita-i.

| LolaLollita a răspuns:

Ai putea sa faci un curs de auto-aparare.

| Mozurov a răspuns:

Ti-as recomanda pe youtube niste filmulete cu tehnici din arte martiale mixte http://www.youtube.com/watch?v=B2kF3HgTZfY.
Mai cauta pe youtube videouri ale lui Bas Rutten. Tipul e foarte explicit si prezinta tehnici relativ usor de invatat si aplicat.
Totusi doar uitandu-te la niste filmulete sau citind nu vei ajunge prea departe.Iti recomand sa te duci la o sala.

| F4T4L explică (pentru Mozurov):

Apare eroare cand dau aiape youtube cum ii zice la videou

| Mozurov a răspuns (pentru F4T4L):

E de la browserul de internet al tau.Incearca cu mozilla, sau cauta pe youtube Bas Rutten striking tehniques.

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Cauta un prieten bine facut si pune-i sai ameninte nu se mai ia nimeni de tine