| MadaTeIntreaba a întrebat:

nu am mai scris de muuuult o intrebar. o voi face acum intrebarea mea este: care este site-ul pe care pot sa concurez la magicienii din weverly place vreau sa concurez. Dau funda+cerere de prietenie astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Zuzy244 a răspuns:

Buna:)http://www.disney.ro/DisneyChannel/magicienii-internetului/index.html Poftim acesta este sait-ul;)Sper ca ti-am fost de folos;)
FUNDA?:*

3 răspunsuri:
| LovelyGirl_6175 a răspuns:

Buna! te pot ajuta eu! pur si simplu scrii pe google "magicieni internetului"! sper ca te-am ajutat! xoxo!