| craiovaoltenia1234 a întrebat:

Nu pot sa inteleg. Am bagat un bilet la publicbet si am bagat la combinatie fix=0 7/10 8/10 9/10 10/10 cu 2 lei biletul. Am pierdut 2 meciuri pe bilet si la verificare online imi scrie tichet castigator dar la castig imi spune0, 71 lei iar eu pe bilet aveam castig 61, 43 lei. combinatia asta inseamna ca voi castiga cu 7 meciuri,8, 9 sau 10 meciuri pe bilet? Nu inteleg. Cand am facut biletul era si fix 1, fix 2, fix 3 etc.ce inseamna astea? si explicati-mi de ce nu am castigat si cum trebuie sa bag daca vreau sa bag la pierdere de 3 meciuri.multumesc mult. FUNDA pentru cel mai explicit raspuns! e ceva ciudat, puteam sa bag si 1/10, 2/10 pana la 10/10 si aveam castig 44 lei.adica orice as fi facut pe bilet castigam sau cum.multumesc

Răspuns Câştigător
| B3ntea a răspuns:

Eu zic sa mergi la agentie sa iti dea cateva explicatii..totusi,sa zicem ca vrei sa faci un bilet cu 10 meciuri si tu vrei sa prinzi 7/10..selectezi doar 7/10...8/10,9/10,10/10 se selecteaza automat, plus la ca la public bet daca bagi sistem nu iti arata castigul minim corect, prima data fa biletul pe www.casapariurilor.ro ca sa aflii exact castigul minim si dupa aia la public bet, dar ca sa bagi sistem pe un bilet cu 10 meciuri si miza de 2 lei..vei avea un castig minim de.50 de bani ..nu se merita.pui sistem acolo la 15.16.20 de meciuri.

1 răspuns:
| B3ntea a răspuns:

Totusi,imi dai te rog codul de la bilet? vreau sa vad de ce ai pierdut daca ai avut sistem.