| robady a întrebat:

TPU... am nevoie de ajutorul vostru cine se pricepe la pariuri sportive...deci sa incep cu inceputu...

Aseara am facut un tichet virtual pe www.publicbet.ro.

Am pus 5 meciuri.

M`am gandit sa joc la combinatie... asa ca am pus 4/ 5 ( adica din cele 5 meciuri de pe bilet, pot pierde unu ...si tot asa castiga ).

OK. Toate bune. Am pus pe bilet 5 lei, aveam castig 35 lei daca luam 4 / 5 meciuri. Imi convenea.

Am dat,, imprimare bilet" mi s`a generat un cod. Cu codul respectiv, am mers la un Public Bet, pentru a avea biletu!

Am dat codul vanzatoarei, mi-a dat biletul.

Problema pentru care am apelat la voi... este ca pe biletul pe care mi l-a dat vazatoarea, nu apare nici o chestie care sa spuna ca pot lua 4 / 5 meciuri...

De ce nu imi apare pe bilet? Trebuia sa fac ceva si nu am facut ...care e treaba mai exact... de ce nu imi apare asta pe bilet?

PS : Daca pe bilet nu scrie 4/ 5 si eu pierd un meci, mai pot castiga ceva?

Plzzzzz ...Help :((

2 răspunsuri:
| andreik7 a răspuns:

Poti face o poza la bilet si sa mi-a trimiti sa iti zic?

| robady explică:

Asta e id meu, pentru cine doreste sa ma ajute
vilceanu_catalincostinel@yahoo.com.
Va rog mult!