| anonim_4396 a întrebat:

OMG!
am intrat azi dimiteata pe metin2 si surpriza contul meu este blocat
dc?
sunt 100% sigura ca nu am incalcat regulile
si contul meu a fost banat si contul fratelui meu
dc?
vi s-a intamplat si voua?

4 răspunsuri:
| teo3D a răspuns:

Am un coleg care a scris pe chat "vand cont d level 58 cu iteme sitot c trebuie...chatterbox" si din cauza asta ia banat contul de 2 ori. Vezi poate de asta sau poate ca chiar daca nu stii ai folosit hackuri. Bafta:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratele meu a injurat pe alt cont
eu am un cont separat si nu am incalcat niciu regla jur nu am niciun hack
dar si contul meu si al fratelui meu sunt pe acelasi e-mail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut daca incalci o regula adica injuri sau folosesti hack iti baneaza contul respectiv dar si celelate care e pe acel emai adica faci o prostie pe un cont si iti baneaza toate conturile care le ai pe emailu respectiv asta e.

| Bogdan_5050 a răspuns:

Eu m-am inregistrat cum trebuie am downloadat jocul si cand sa ma inregistrez sa joc mi-a aparut prima data:Se incarca a doua oara:Contul tau este blocat
ma puteti ajuta?