| LaGGeR1990 a întrebat:

Voua va merge Metin2.ro? Adica ieri (11.02.14) ma jucam Metin si mergea bine. Astazi am venit de la scoala si nu puteam intra in el si zicea ca e un virus in folderol lui. L-am sters dar cum intrat la 'Porneste Jocul' si imi aparea din nou ca am virus. M-am dus pe laptop si si acolo imi zicea ca am un virus. La PC-ul fratelui meu era la fel acelasi virus. Am crezut ca a patit ceva Metin2.ro, si am instalat Metin2.de (locuiesc in Germania si mi se pare mai interesant in germana jocul). Si surpriza! Si ala avea acelasi virus... Ce s-a intamplat? Si la voi e la fel?

Cine imi poate spune ce s-a intamplat primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Ce sa se intample.e virus in joc opreste antivirus-ul si descarca-l reinstaleaza-l iar

| LaGGeR1990 explică:

Ma ieri nu aveam nici un virus. astazi era un virus. ce naiba sa fac? la voi nu e la fel?

| Marius0111 a răspuns:

Doar la tine. Scaneaza pc cu antivirus apoi daca nu mere da un registrycleanar folosind ccleaner. daca nici asa opreste firewall daca tot nu mere incearca sa opresti antivirusul daca nici asa reinstaleaza windowsu :(.
incerca asta :http://metin2roconcursgratis.yolasite.com/