| Daryuss123 a întrebat:

Salut TPU
Pt. cei care joaca Marvel Super Hero Squad online pe cine credeti ca ar trebui sa imi cumpar?
Pe Morbius (vampirul) sau pe Ultimate Comics Spider-Man?
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| julian0421 a răspuns:

Aceiasi alegere am facut-o si eu, am ales spider man si nu am regretat e foarte fain il recomand

| codygold23 a răspuns (pentru julian0421):

Este cineva membru S.H.I.E.L.D? Stiti vreun cod care n-a expirat? :-s

6 răspunsuri:
| Danyel129 a răspuns:

Cum sa fac silver sau gold repede?

| kiv1990 a răspuns:

Morbius

| Danişor a răspuns:

Cum il iau si eu pe spiderman? sau cum fac gold mai repede?

| Daniel456544 a răspuns:

Intrati pe blogul asta de SHSO zice orice si spiderman e pe gratis pentru cei noi si pentru cei vechi ii codul pe blog http://superherosquadonlineromania.blogspot.ro

| jderusina a răspuns:

Cum il pot lua si eu pe spider-man? te rog zi