| rubeneqqpraa a întrebat:

puteti sa-mi dati si mie niste sfaturi ce sa fac in timpul liber ca ma plictisesc si nu stiu ce sa fac. Multumesc

Răspuns Câştigător
| fearlessss a răspuns:

Iesi in oras cu prietenii
Citeste ceva
Asculta muzica
Apuca-te de compus ceva sau de pictat
Du-te la un sport(inot, volei.bachet,tenis.)
Organizeaza cu prietenii excursii
Mergi la piscine
Mergi cu familia/sau daca esti mai mare cu prietenii
Mergi la un concert
Daca esti fata poti face bratari, te poti machea
Joaca un joc interesant pe calculator
Mergi la picnic
Fa fotografii
Gateste ceva nou

3 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Pai de obicei stau pe PC si ma joc jocuri multiplayer (ca acolo ai cu cine vorbi, m-ai faci o caterinca...intelegi tuwinking ). Tot pe PC, m-ai poti asculta muzica, te uiti la un film, raspunzi la intrebari pe TPU. Cand trebuie sa mergi undeva si nu ai ce face (la tara) i-ati o carte cu tine pe care sa o citesti. Eu, spre exemplu, stau in spatele casei, pe o bancuta, in aer liber, si citesc laughing Cam asta-i happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Plimbare, ajutat altii care au nevoie, o carte, somnic,

| RC33 a răspuns:

Invata ceva nou happy