| Florin_2034 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste filme de comedie in care sa razi in fiecare faza! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

O comedie care mi-a placut enorm si am ras cu lacrimi a fosr o rapire cu blucuc ( Baby's day out).
Mi-au mai placut si un gigolo de 2 bani laughing
American pie
Mr popper's penguins

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Hangover 2 si PAUL(cu un extraterestru daca nu-l gasesti)

| mihaamihaa98 a răspuns:

Buna ma numesc miha si stiu eu un film de comedie super tare daca vrei sa te uiti American Pie daca nu te-ai uitat deja la el ii super tare numa ca ii potin porno dar nu asa de tare mai mult ii comedie imi dai plsszz si mie funda ca n-am avut niciodatacrying