| Jango a întrebat:

se aproprie vara asa ca organizez un "cocnurs" premiul cel mare o funda. Cu ce sa ma ajutati? simplu: modalitati de a face bani in timpul vacantei. Pe data de 1 iunie (stiu ca nu atunci luam vacanta dar atunci incepe oficial vara) voi inmana premiul (funda) celei mai bune sugestii si calificativul folositor celorlalte care sunt bune. Repet: cea mai buna sugestie de a strange bani va primi funda. Spor la lucru si multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| CldN a răspuns:

Munca la domiciliu... daca intr'adevar vrei sa lucrezi.REferitor la asta, nu caita asta pe net, pentru ca sunt numai aiureli.
Roaga'ti mama (daca nu esti major) sa mearga la fortele de munca din municipiul judetului tau in cautarea unui astfel de job.se angajeaza ea, doar cu numele si munca o faci thu, baii ii iei thu...eu am aplicat asta anul trecut...e superr!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Uite cum poti sa faci bani simplu, de acasa, iti trebuie doar internet :) http://artnmagic.wordpress.com/despre-si-cum-sa-faci-bani/