| Roxidd19 a întrebat:

Cand luam vacanta de vara? Ca multi prieteni zic ca in 10 iunie 15 iunie si altii in 17...Deci in cat o luam?

Răspuns Câştigător
| OanaBlueEyes a răspuns:

Elevii vor avea vacanţa de Paşte. Cursurile reîncep pe 26 aprilie 2011 şi se finalizează pe 17 iunie 2011 cînd începe vacanţa de vară. (asa scrie pe site ministerului.) SPER CA te-am AJUTAT... funditaAbatting eyelashes?

12 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Vacanta de vara:
Jun. 18, 2011 - Sep. 11, 2011

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca esti clasa a 8-a iei pe 10 daca nu pe 15

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

13 dar cine se mai duce vineri?

| briquette a răspuns:

Clasele a8a si a12a o iau pe 10 iunie, iar restul claselor pe 17 iunie happy

| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Vacanta de vara incepe vineri, 17 iunie.
Sper ca te-am ajutat.Pa,pa.

| Bogdan19999 a răspuns:

15 iunie
funda?

| deliaaa1 a răspuns:

In 10 cei de clasa a 8-a si 17 restul:d

| alinusha_3141 a răspuns:

Pai...din cate stiu eu cei de clasa aVIII-a vor lua vacanta pe 10 iunie deoarece vin examenele si trebuie sa se pregateasca...iar ceilalti vor lua vacanta pe 17 iuniewinking sper ca e a mea fundita:*:*:d

| nicholasjorge a răspuns:

Pe 17 iuniewinking

| chris_2294 a răspuns:

Normal e 17 iunie se ia vacanta asa e dat de la minister

| royou a răspuns:

Cei din clasa a opta vor lua vacanta cu o saptamana mai devreme datorita examenelor( 10 iunie) iar ceilalti vor lua vacanta normal

| pufosenia_5924 a răspuns:

In 15 se ia:d