| Cocheta a întrebat:

Idei cum sa-mi sarbatoresc ziua de nastere plisss... kiss Funda

3 răspunsuri:
| crissa_2815 a răspuns:

Pai,in primul rand, cati ani faci?big grin.in fine,o poti sarbatori acasa,cu,cativa prieteni,sau intr-un loc,unde alegi tu,si puteti face fel si fel de jocuri, adica in asa fel incat sa nu va plictisiti, de exemplu: dansati.inventati dansuri,. conteaza sa va distrati,nu sa urmezi un program ce sa faci acum, ce faci peste o jumatate de ora, ai inteles tu? distractia conteaza si prietenii ca iti sunt alaturihappy :* si apropo LA MULTI ANI! si sa fii fericita alaturi de cei dragi.si bineinteles de persoana iubita[daca exista] :*

| Lavy a răspuns:

Poti sa ti-o sarbatoresti acasa! E cel mai distractiv deoarece aveti calculator, televizor.Si va puteti juca orice de exemplu:baba oarba,jocuri cu carti de joc,limba, sa dansati, puteti sa faceti si un concurs pe echipe cum ar fi poate de talente... puteti sa confectionati ceva.A si mai am o idee, poti sa pui mere intr-un bol cu apa si voi sa le prindeti cu dinti (dupa aceea sa le mancati)!laughing sunt multe lucruri amuzante pe care le puteti face! Bafta! Si la multi ani.

| Cocheta explică:

Implinesc 16 ani