| DexOnline a întrebat:

Stie careva ce as putea sa fac 7 zile la mare ca sa nu mai fie asa plictiseala? Am fost anul trecut cu un prieten la mare si anul acesta mergem in aceeași statiune. Chestia e ca dupa 3-4 zile devine mult prea monoton. Mentionez ca am sub 18 ani si na... Oricum, mulțumesc. happy

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

La mare se merge in special pentru plaja. Da, e plictisitor. Incearca niste sporturi pe nisip. In grup, bineinteles.

| mihai69 a răspuns:

Caută activități care să te atragă: fă un curs de scuba diving de pildă. Sau ia lecții de echitație.
Fă poze; joacă table pe bani...
Îs atâtea ce se pot face...

| User23434 a răspuns:

Poti fi beat timp de 3-4 zile și asa nu te plictisești.

| Anca32 a răspuns:

Agata și tu vreo tipa și va dispare plictiseala

| Adry05 a răspuns:

Cat de plictisitori sunteti sa va plictisiti la mare?!?! laughing) Unde va duceti? la statiuni de bosorogi? duceti-va frate si voi in astea de tineri, "lipiti-va" de alte grupuri, lumea e foarte prietenoasa si receptiva la mare, imediat te imprietenesti cu altii, chiar nu pot sa inteleg cum va puteti plictisi la mare