| Kataklysm a întrebat:

Stie cineva cu ce se lipeste polistirenul expandat, ca sa nu se topeasca?
Ca daca incerc sa lipesc cu picatura sau cu super glue sau cu prelandez, polistirenul EXPANDAT sa topeste nu se lipeste crying
Deci daca stie cineva cu ce se lipeste fara sa arda, va rog raspundeti.
P. S: Polistirenul e expandat, verde, si lucios pe ambele parti, si ii de 2, 5.
Bineinteles ca dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Maddalinapunct a răspuns:

Silicon.este la magazin tub de silicon.dar iti trebuie si pistol... funda? pls pls

0 răspunsuri:
Întrebări recente