| tpuVLADD a întrebat:

Salut,TPU.Stie cineva cum fac ca pe YouTube,la videoclipuri,cand ne uitam la un videoclip,inainte sa pornim videoclipul,sa pun o poza personalizata,adica sa o fac mai atragatoare,nu sa fie o secventa din videoclip. Daca nu ati inteles, lasati un comentariu si va voi explica.MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| TwiXXXie a răspuns:

Dupa ce ai pus videoul pe youtube dai acolo la manager video, dai Modificati acolo langa video si dai Miniatura personalizata si incarci poza ta

| tpuVLADD explică (pentru TwiXXXie):

Mersi,dar acum nu mai apare nicaieri MINIATURA PERSONALIZATA.

2 răspunsuri:
| tpuVLADD explică:

Aaaaa m-am prins.Mersi mult pentru ajutor!