| LupuCenusiu a întrebat:

Cum fac o poza la un videoclip de pe youtube? Adica vreau sa pozez o anumita secventa... Multumesc.

P.S.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu! Dai videoclipul sa fie pe intreg ecranul, opresti imaginea in momentul ce-l vrei, apoi pozezi cu telefonul sau aparat foto. Daca n-ai nici una nici alta, apesi tasta "Print Screen"(sau Print scrn la alte tastataturi) apoi deschizi Paint, dai Paste si Save As.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la start, snipping tool, daca ai windows 8 la apps. De acolo e foarte simplu.