| cristian100 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa pun postul de TV BOOMERANG in romana? Ca acum il am in maghiara(ungureste). FUNDA!

4 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Bună, este posibil să ai un buton de selectat limba la tv-ul tău. Dacă nu, poți viziona și online acest post, în română, pe cool tv sau alte site-uri, îți trebuie să ai instalat doar sopcast! Baftă!

| cristian100 explică (pentru iflirius):

Nu am buton. Stiam de site-urile astea dar eu vr la tv nu pe internet.

| smax11223 a răspuns:

De exemplu, eu, la televizorul meu, telecomanda are un buton pentru limba aleg audio apoi aleg romana.