| cristian100 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa pun postul de TV BOOMERANG in romana? Dar nu am in meniu setare si nici pe telecomanda nu am. Ca acum il am in maghiara(ungureste). FUNDA!

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Salut! Pai nu ai o anumita optiune sa-l faci tu dublat in limba romana. Doar daca te duci la cei de la care ai televiziunea si sa le zici sa-ti bage programul Boomerang in romana... Dar trebuie sa dai ceva bani in plus. N-ai ce sa faci de pe telecomanda, bafta. Sper ca te-am ajutat, funda?