| lucacosmin a întrebat:

Stie cineva niste coduri pentru tanki online pentru cristale, sau cum pun un cod.

Funda.

5 răspunsuri:
| HighDefinition a răspuns:

Nu există coduri pentru jocurile online, mai ales pentru cele pe browser.

| WinsTon976 a răspuns:

Nai cum sa pui nici un cod n-are rost toate codurile care le gasesti in net sunt false...

| mihaimarcu a răspuns:

Mie mi-a mers codul. daca vrei vorbim. ma poti contacta pe facebook: Mihai Marcu

| fanmostwanted a răspuns:

Daca vrei Tanki Online Hack, uite eu pe asta-l folosesc: http://prohacksgames.com/tanki-online-hack-2014-free-tanki-online-crystals/

Insa te sfatuiesc sa nu bagi foarte multe! Eu si inca niste prieteni de pe tanki il folosim si apoi cumparam drugs, dar doar ca sa ne distram.