| alinutaalinuta1999 a întrebat:

Stie cineva un magazin de unde pot cumpara pelerina Akatsuki? Funda love struck

7 răspunsuri:
| alinutaalinuta1999 explică:

-.- copil prost, daca la magaziul ala gasesc asta inseamna ca gasesc si headband. Oh, dar stai esti un copil hipster, n-am ce-ti face. o.o

| xBaSaMaK a răspuns:

Salut!
Nu asculta injuriile aduse la adresa ta...si eu am 16 ani si inca mai ma uit la naruto :)) evident cand am timp.
Trecand peste asta uite aici un site pentru asa ceva : http://www.procosplay.com/c/58/naruto-cosplay
Dar ti-ar trebui un cont de pay-pal sau card.
Sper ca te-am ajutat, Mult noroc!

| alexbibi22 a răspuns:

De pe okazii sau din alta tara bft

| alinutaalinuta1999 explică (pentru alexbibi22):

Nu am gasit dar mersii mult oricum, am cautat mult aseara dar am gasit pe milanoo.com,

| AdwUnder a răspuns:

Hmm.o sa-i spun unui prieten sa treaca pe aici care le are cu shop-urile etc