| GrizzlyRO a întrebat:

stiti cumva de unde pot cumpara un Laser Pointer? (stiti voi laser din acela verde cu putere mare) Am gasit pe okazii unul de putere 100 mW la pretul de 55 de RON dar mi-e sa nu iau teapa sad Pe alt site am vazut unul de putere 50mW (deci la jumatate) si costa 1 milion si ceva. Credeti ca acela de 100 e teapa?
Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Nu stiu daca e teapa sau nu, tot de pe okazii sa il iei, dar sa il iei de la unu cu cat mai multe vanzari pozitive ca aia sunt corecti. Nu cumva sa il indrepti spre ochii cuiva ca arde retina, laserele alea sunt foarte puternice, si sunt folosite mai degraba sa dai SOS decat sa te joci cu elwinking

| GrizzlyRO explică (pentru hummer24):

Stiu ca este periculos scrie clar A NU SE INDREPTA SPRE OAMENI SAU ANIMALE ceva de genu dar vreau sa ma distrez cu el la tara happy Noaptea se vad perfect stelele si pot indica cu el dierite constelatii happy sau diferite chestii happy
Am sa ma uit si la calificative happy Mersi mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu cred ca este teapa trebuie sa scrie pe laser ce putere are.
Uita-te mai bine si intreaba daca poti.

| AliceThai a răspuns:

Nu se gaseste la librarii sau la magazinele chinezesti?

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://ereduceri.cabanova.com/laser-puternic.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute