| Caly1515 a întrebat:

Pentru cei din Brasov:eu si colegii terminam a VIII-a si vrem sa dam o petrcere dupa examene la o cabana sau ceva de genu(nu hel sau pensiune).Vrem prin Bran sau Azuga sau undeva unde e mai ieftinca in Poiana sunt niste preturi uriase.Avem nevoie de o caana unde sa ne lase sa petrecem toata noaptea(muzica, bautura etc) si masa sa nu fie inclusa. Vrem sa stam acolo vreo 2 zile.Stiti voi vreo cabana? Daca da dati-mi un link cu informatiile.Pretul sa nu fie prea ridicat!

Răspuns Câştigător
| Sympath a răspuns:

Well... Nu e prin Azuga sau Bran dar e o cabana "Pastrava" in Codlea. Poti incerca pe acolo. Eu am fost si a fost foarte tare. Cabana e mare, mansarda, camere incapatoare un lac cu mormoloci si altele laughing. Clasa mea a stat 2 zile si am platit 50 lei.

| Caly1515 explică (pentru Sympath):

Nu gasesc niciun site cu inchirieri voi cum ati inchiriat?

| Sympath a răspuns (pentru Caly1515):

Am mers direct acolo. Poti cauta pe Google Maps cum sa ajungi acolo.