| dinamo98 a întrebat:

sunt membru junior si as vrea sa stiu cum pot deveni cu un grad mai sus

Răspuns Câştigător
| andreilove a răspuns:

Sall.Trebuie sa ai cam 100 de raspunsuri daca vrei sa votezi sau sa ai gradul mai mare happy. Funda?

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ca să devi senior şi să poţi vota, raporta, trimite mesaje şi scrie pe chat trebuie să ai 10 zile de la înregistrare şi măcar 100 de răspunsuri.
Numai bine!

P.S: Vezi şi pe blog: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să devii senior trebuie să ai minim 10 zile de activitate pe site (de la crearea contului) și 100 de răspunsuri aprobate.
Atunci când vei deveni senior, vei putea să votezi, să raportezi , să trimiți mesaje private și să postezi pe chat-ul TPU.ro .
Baftă!