| Dydy112 a întrebat:

De ce nu pot face nimic daca sunt membru junior( nu pot da mesaje sau raporta). Cum ajung membru cu alt grad pentru a face ceva?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cat esti membru Junior poti scrie la Contacte daca ai probleme http://www.tpu.ro/contact

Membru senior devii atunci cand ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

4 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Trebuie sa ai mai mult de 3 zile si 100 de raspunsuri.

| aleCsandrra a răspuns:

Cred ca numai membri seniori pot raporta mesaje sau da mesaje. Ca sa fi membru seniior cred ca trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri.

| Anq209 a răspuns:

Pai..raspunde la intrebari, i-a funde, pune raspunsuri si intra zilnic(nu e o tragedie daca nu intri doua zile) happySi eu eram suparata big grin nici nu iti dai seama cat de repede ajungi senior laughingDaca vrei poti sa-mi dai funda(nu cersesc)

| Crin51 a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri cat mai multe. in stanga ai un punctaj, trebuie sa depasesti un anumit punctaj.