| jasminePts a întrebat:

Sunt noua si mi-am facut cont din pura plictiseala. Ati putea sa'mi spuneti cam cu ce ma ajuta acest site? O descriere ceva mai detaliata? Dau funda celui mai bun raspuns happy

2 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Site-ul este o comunitate cu oameni interesati sa iti raspunda la diverse intrebari, legate de probleme, pasiuni, curiozitati etc. ale utilizatorilor. Poti sa pui intrebari ca sa primesti sfaturi si ii poti ajuta pe ceilalti cu parerile tale sincere si poate obiective.
Altfel zis site-ul reprezinta o miscare de voluntari sub titulatura: 'toti pentru unu', unde oamenii se ajuta din placere si nu din obligatie. Cam atat... a btw se socializeaza mult; p!

| JohnnyBi a răspuns:

In principiu ai nevoie de ceva si nu stii cum sa rezolvi problema, intrebi aici. observ ca situl are specialisti in mai multe domenii (in special juridic). daca vrei poti sa ii ajuti si pe altii cu sfaturile tale, castigi puncte si urci in top. mie imi place sa pierd 30 de minute pe zi sa mai ajut pe unul pe altul, si din problemele altora invat si eu.