| BiaRawr a întrebat:

stiti vreun site cu exercitii pentru slabit? Orice care m-ar putea ajuta este bine venit. funda celui mai bun raspunshappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pe mine m-au ajutat astea:
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=relmfu
Presupun ca sunt si pentru fete si pentru baieti, cel putin video-ul asta, pentru ca este de abdomene, pe mine unul m-au ajutat;)

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Slabitul se face Prin exercitii cardiorespiratorii de ex. alergare + regim strict!

| Gabitzu246 a răspuns:

Deci hai sa iti spun parerea mea ca sa slabesti trebuie sa faci efort in primul rand si in al 2-lea rand trebuie sa tii un mic regim adica seara dupa 8 numai mananci sa numai bei suc cu acid etc. referitor la exercitii crede-ma atata timp cat transpiri si te misti nu ai cum sa nu slabesti. Sper ca ti-am putut fi de folos