| Anonymus1001 a întrebat:

.. Urmatorul pc este bun pentru jocuri modeste? ( fifa,gta v,outlast,minecraft,call of duty, sims 4... )
http://www.pcgarage.ro/......-garantie/
Stiu ca placa video nu este prea buna...ce placa video imi recomandati?(maxim 500 lei)

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

GTA5 si Call of Duty ti se par jocuri modeste? laughing Gta 5 e unul din jocuri cu cele mai mari cerinte! Deci daca nu pui o placa video minim GTX 750, aceste 2 jocuri NU vor merge pe acest pc si multe altele care-s mai noi, n-ar strica nici 8 gb rami happy Acest pc NU e pentru jocuri! Bafta!